Witam Państwa na stronie internetowej tłumacza przysięgłego, Agaty Augustyn-Galas.


Oferuję tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) i zwykłe z języka polskiego na język francuski oraz z języka francuskiego na język polski, pisemne i ustne, w trybie zwykłym i ekspresowym, dla osób fizycznych i prawnych, instytucji państwowych i przedsiębiorstw prywatnych.

Jestem absolwentką dwóch kierunków studiów wyższych, zwieńczonych uzyskaniem dyplomu magisterskiego: historii sztuki na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz filologii romańskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Ponadto ukończyłam Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy w zakresie tłumaczeń prawniczych i sądowych w Instytucie Lingwistyki Stosowanej, na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

Nabyłam uprawnienia do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego w zakresie języka francuskiego i zostałam wpisana na listę Tłumaczy Przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/3/12.

Jestem również nauczycielem mianowanym języka francuskiego oraz egzaminatorem maturalnym języka francuskiego przy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Ponadto prowadzę kursy języka francuskiego dla kadry menadżerskiej i pracowników przedsiębiorstw.

Jako tłumacz współpracuję stale z przedsiębiorstwami polskimi i zagranicznymi, kancelariami notarialnymi, radcowskimi i adwokackimi, sądami, prokuraturami i policją oraz z klientami indywidualnymi.

Moje biuro mieści się przy ulicy Okaryny 1 b m. 2, w południowej części Warszawy, w dzielnicy Ursynów.

Bardzo dobra lokalizacja dla osób zmotoryzowanych (bardzo dobry dojazd samochodem z innych dzielnic Warszawy: Śródmieście, Mokotów, Wilanów, jak również z miejscowości podwarszawskich: Piaseczno, Konstancin, Otwock) z możliwością zaparkowania pojazdu bezpośrednio przy wejściu do budynku, jak również dla osób poruszających się środkami komunikacji miejskiej: 400 metrów w linii prostej od stacji metra Ursynów (linia M1). Dojazd możliwy również autobusami linii: 179, 185, 193, 195, 209, 503 (przystanek Ursynów Północny).

Istnieje również możliwość spotkania i wymiany dokumentów poza biurem, po wcześniejszym uzgodnieniu, w Warszawie, w miejscach położonych w sąsiedztwie linii metra M1 lub M2.

Zapraszam do skorzystania z moich usług. Zapewniam konkurencyjne ceny, rzetelność usług, profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny tłumaczeń, przestrzegam zasady zachowania poufności i szanuję prywatność Klienta. Zalecam wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy ze mną, z uwagi na możliwą chwilową nieobecność pod wskazanym adresem.